הוף ארמור

מהו הוף ארמור?

HoofArmor logo'הוף ארמור', חומר שרפי דו רכיבי, בלתי רעיל לציפוי והגנה על פרסות סוסים, הוא חומר חזק ועמיד בפני שחיקה המשמש להגנה על החלק התחתון של הפרסה משחיקה מוגזמת, ומ-chipping (שבוב, פירוק). גמישות הציפוי מאפשרת לפרסה התרחבות והתכווצות טבעיים ואינו מגביל שינויים אלה.

'הוף ארמור' מאפשר התרחבות טבעית לשמירה על מחזור דם אופטימלי ועל בריאות הפרסה. החומר גם מגן על סוליית הפרסה ומאפשר לה לפתח חוזק ועמידות בפני פציעות (חבורות) מאבנים. עובי סוליית הפרסה הוא המפתח להפחתת רגישות לפציעות מאבנים.

מריחת החומר על תחתית דופן הפרסה, המחוגה (הצפרדע) ושורשי העקב מגנה על סוליית הפרסה משחיקה, שריטות ושפשוף. וכיון שמגן הפרסות גמיש, הוא מתאים לשימוש בכל טכניקת קיטום / קצוץ.


הוף ארמור בפעולה

 

הוראות ליישום ׳הוף ארמור׳ - הורידו כאן

תשובות לשאלות נפוצות

בשימוש טיפוסי / רגיל (רכיבת שטח trail riding, רכיבת זירה ring work) 'הוף ארמור' אפקטיבי בין קיטום / קצוץ לקיטום / קצוץ, או כששה שבועות. רוכבים סיימו בהצלחה רכיבת סיבולת של 80 עד 160 ק"מ על כל סוגי השטח כולל השתתפות בתחרות בינלאומית לרכיבה ה- WEG 2010, זכייה בגביע הנשיא באבו דאבי ומרוץ סנטה-פה הגדול בו המשתתפים רוכבים בכל יום 80 ק"מ במשך 10 ימים.
בניגוד לתפיסה הרווחת, חלק הפרסה הנמצא מתחת לכלי הדם (ממנו היא צומחת), אינו נושם. הפרסה מוזנת מבפנים. מחקרים אחרונים באוניברסיטת פנסילבניה הצביעו על כך שהתאים החיצוניים של פרסות צפופים יותר כדי לאטום את רמת הלחות בפרסה (רמה אופטימלית: קיר=25%, סוליה=50%). מערכת כלי הדם יוצרת ציפוי המשמר את הלחות בין דפנות הפרסה. המוצר 'הוף ארמור' עושה אותה פעולה בתחתית הפרסה. שימוש לאורך השנה ב'הוף ארמור' ישמור על אותה רמת לחות ומראה בריא כל הזמן. אפשר למרוח 'הוף ארמור' על המחוג ועל שורשי העקב to the frog and heel bulbs להגנה נוספת ברכיבה על שטחים מחוספסים וקשים.
'הוף ארמור' מונע חדירת עצמים אך הגמישות אינה מונעת פגיעה בכל המקרים. 'הוף ארמור' מאפשר לסוס לחוש את פרסותיו. המפתח לשמירה מאבנים הוא סוליה עבה יותר; שכבה עבה יותר בין האבנים לסוליה הרגישה. משתמשים ב'הוף ארמור' כדי להגן על הסוליה משחיקה בעוד היא מתעבה ומפתחת עמידות.
מרכיבי 'הוף ארמור' הם סוד מסחרי, אך בעיקרו הוא מכיל דבק אפוקסי לא-רעיל. המרכיבים העיקריים של הפורמולה מאושרים על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי FDA ובטוחים למגע עם מזון. מרכיב נוסף הוא גורם טבעי אנטי-חיידקי / מיקרובי / אנטי-בקטריאלי; והרבה ®Kevlar חומר הגנה מירי כדורים. 'הוף ארמור' נמצא בשימוש גם בריפוי מחלת הקו הלבן White Line Disease!
'הוף ארמור' הוא חומר שרפי דו רכיבי, בלתי רעיל שתכליתו להגן משחיקה ויצירת סדקים


במשך שנים החומר שימש לכך בלבד. 'הוף ארמור' בלבד (ללא פרסות) שימש למניעת שחיקה מיותרת ברכיבות סיבולת של 80, 120, 160 ק"מ לכל סוגי הרכיבה וגם לרכיבת שטח רגילה. ׳הוף ארמור׳ מגנה היטב משחיקה ושפשוף, אך ישנה פעילות נוספת ברמה המולקולרית שאינה גלויה לעין.


הנוסחה הנוכחית, השישית, בטוחה לסוסים ולמטפלים. בסיס ״האפוקסי״ דומה לחומר הנמצא בכדי חלב מפלסטיק בחנויות, וגם דומה לציפוי הפנימי של קופסאות שימורים לפירות וירקות. נוסחה זו עברה את אישור ארגון המזון והתרופות האמריקאי FDA לשימוש בהקשר למזון. מרכיב נוסף הוא Kevlar® חומר אכיל ללא תופעות לוואי רציניות, ובכל זאת, לא מומלץ לאכילה.
מרכיב נוסף מופק מצמחי non-GMO ונמצא בשימוש במזון ומוצרים לטיפוח העור. כולם בטוחים במידה רבה.


סוס שחלה במחלת White Line החלים לאחר שטופל ב'הוף ארמור' באזורים הנגועים לאורך תקופה של חודשיים. וטרינר בגן חיות סנטיאגו השתמש ב'הוף ארמור' לטיפול בפיל עם ציפורן נגועה בכיב. ניסיונות נוספים הוכיחו את פעולת החומר במניעה וטיפול במחלת White Line.


מחקרים הצביעו על נוכחותו של מרכיב נוגד-חיידקים ב'הוף ארמור':


החומר עוצר פעילות בקטריאלית ומונע באופן מוחלט בקטריות כגון סלמונלה, חיידקי קולי וליסטריה.
ההצלחה בטיפול מחלת White Line הוביל לניסיונות טיפול במחלת Thrush . סוסים עם סיכון גבוה למחלת Thrush טופלו בחומר למניעת המחלה. ניסויים אלה נמשכים לאורך תקופה.


מחקר מתמשך מוכיח יתרונות נוספים למרכיב הנוגד-חיידקים


מרכיב זה משפר אלסטיות, משפר את צפיפות הקולוגן ולמעשה משפר את עובי שכבת הדרמיס. מחקר אחר דיווח על עלייה של 19% בעובי שכבת הדרמיס לאחר טיפול בחומר במשך 4 שבועות.


מחקר זה מוביל אותי להציע כי שריון Hoof לא רק לשמש כדי למנוע ללבוש מוגזם על החלק התחתון של הפרסות; לא רק כטיפול ומניעת מפני זיהומים על פני כל משטחי הפרסות; אבל בתור סוכן מיזוג פרסה כי הוא בטוח יותר מכל דבר על השוק. הייתי מציע את היישום של השריון שריון עם כל לקצץ כחלק אינטגרלי של מתמשך פרוגרסיבי פרסה טיפול תוכנית הפיתוח. שריון פרסות ניתן להשתמש עם פרסות כדי להגן על הבלעדית כמו כרית, אלא שזה לא יגדל עם קיר פרסה או לאפשר לכלוך להיכנס מאחור. Hoof שריון יכול לשמש גם עם המגפיים פרסה כמו הגנה נוספת במקרה המגפיים יורדים או כדי למנוע פרסות מפני לחות מוגזמת וחלקיקים שוחקים בתוך המגף.

מה אנשים אומרים עלינו

  • השתמשתי ב'הוף ארמור' בחמש שנים האחרונות ולמעשה בזכות המוצר הסוסים שלי התחרו ללא פרסות במרוצי-חבית לאורך כל השנה. קל לשימוש וחסכני, ואינני חוששת לאבד נעל!

    ליסה זכודה
    רוכבת מקצועית בגמר רודיאו קנדה 2014 , מועמדת מרוץ חביות (4.3.2015)
  • ברנדה ג'ו יקרה:
    רציתי לספר לכם כמה אני אוהבת את המוצר שלכם 'הוף ארמור'. לא רציתי לשים פרסות על הנרי 18.2 hand gelding אבל רכיבה על מסלולים קשים ודרכים סיכן את בריאות הפרסה שלו. כעת הכל הרבה יותר קל. אחרי קיטום קצוות הפרסות אצל הוטרינר, אני מורחת 'הוף ארמור' וממתינה במשך מספר דקות ואחר כך יוצאת שוב לרכיבה. רגליו של הנרי נראות נפלא והטיפול בחומר חוסך לי הרבה כסף שהוצאתי בעבר על פרזול הפרסות. אין דבר טוב מזה!

    ג'אנה ו. – אונטריו קנדה

רוצים לגלות עוד? צרו איתנו קשר